• strona główna
  • kontakt
  • informacja
DŁUGIE ZNACZY MOCNE

Długie paznokcie muszą być mocne. Płytka paznokcia składa się z wielu warstw, które pozostawione bez ochrony, mogą się od siebie oddzielać. Powoduje to, że paznokcie stają się miękkie i słabe. Podczas każdej aplikacji proteinowej formuły Hydration Therapy™, spójność warstw płytki jest odbudowywana, a Twoje paznokcie stają się mocne.

CODZIENNA PIELĘGNACJA

Każdego dnia na stan Twoich paznokci wpływają czynniki zewnętrzne - mechaniczne, fizyczne, chemiczne - takie jak nacisk, uderzenia, wilgoć, detergenty czy temperatura. Codziennie, zachodzą też liczne procesy wewnętrzne, wynikające z przemiany materii, np. ciągły wzrost płytki. Dlatego gwarancją skutecznej pielęgnacji Twoich paznokci jest CODZIENNE stosowanie odżywki Hydration Therapy™.

 

KTÓRA FORMUŁA JEST DLA CIEBIE NAJLEPSZA?

Paznokcie nie są jednakowe. Ich zróżnicowane potrzeby wymagają odmiennego rodzaju pielęgnacji. Każda z odżywek Hydration Therapy™ zapewnia efektywną pielęgnację, dopasowaną do specyfiki paznokcia. Najtrafniejszy dobór odżywki Hydration Therapy™, w zależności od stanu Twoich paznokci, może zapewnić wykwalifikowana manikiurzystka w gabinecie kosmetycznym.

Hydration Therapy II

HYDRATION THERAPY® II - podkładowo-ochronna odżywka do paznokci cienkich, miękkich
lub rozdwajających się

Hydration Therapy III

HYDRATION THERAPY® III - podkładowo-ochronna odżywka do paznokci twardych, suchych
lub kruchych

Hydration Therapy IV

HYDRATION THERAPY® IV - podkładowo-ochronna odżywka do paznokci bardzo miękkich.

Hydration Therapy I

HYDRATION THERAPY® I - podkładowo-ochronna odżywka do paznokci normalnych.