• strona główna
  • kontakt
  • informacja

Marka Seche dba również o profesjonalistów. Specjalnie dla nich zostały przygotowane gabinetowe opakowania najważniejszych produktów Seche – Seche Clear, Seche Vite oraz Seche Restore.

Każde opakowanie zawiera kosmetyk w butelce o dużej pojemności. Przelanie produktu ułatwia dołączona nakrętka ze zwężonym końcem.

Seche Vite

Seche VITE – szybkoschnący lakier ochronny o specjalnie opracowanej formule, która przenika przez wszystkie warstwy manikiuru i błyskawicznie je wysusza, tworząc wytrzymałą warstwę ochronną o wysokim połysku. Nie żółknie.

Seche Vite sprawia, że manikiur jest trwały, odporny na ścieranie i odpryskiwanie. Pomalowane nim paznokcie zachwycają lustrzanym połyskiem.


Zestaw gabinetowy zawiera: Seche Vite 14 ml + zapas 118 ml + lejek
 

Seche Clear

Seche Clear
krystalicznie czysty, idealnie przezroczysty lakier podkładowy, który nie żółknie i chroni przed powstawaniem odbarwień na płytce paznokci. Posiada doskonałe właściwości przylegające do naturalnej płytki, zwiększające przyczepność lakieru kolorowego.

Zestaw gabinetowy zawiera: Seche Clear 14 ml + zapas 118 ml + lejek

Seche Restore

Seche Restore
uniwersalny rozcieńczalnik, którzy przywraca produktom do pielęgnacji i stylizacji paznokci ich pierwotną konsystencję. Nie wpływa na połysk i wyrazistość kolorów. Jest to również jedyny rozcieńczalnik, który przywra Seche Vite™ jego oryginalną konsystencję i właściwości. Jego zadaniem nie jest rozrzedzenie Seche Vite, lecz uzupełnienie najważniejszych składników, które mogły wyparować z biegiem czasu.

Zestaw gabinetowy zawiera: zapas 59 ml + lejek